Zirkonyum Diş

Zirkonyum diş günümüzde en fazla tercih edilen tedavilerden bir tanesidir. Özellikle estetik açısından kusursuz bir görünüm isteyenlerin başvurduğu bir yöntemdir. Taç ve kron olmak üzere iki şekilde yapılır.

Oral Diagnoz

Oral diagnoz diş hekimlerinin hasta ağzını ilk kez muayene etmesine denir. Bu muayene sırasında çeşitli tetkikler yapılarak hastanın rahatsızlığı hakkında tanı konur. Özellikle tedavinin kısa sürmesi ve daha planlı olarak hareket edilmesi için ilk muayenenin yapılması şarttır.

Diş Estetiİğİ

Diş estetiği dişlerin aynı hizada estetik görünmesini ve sağlıklı diş yapısına uygun olmasını sağlamak amacıyla yapılan bir uygulamadır. Diş estetiği güzel, kendinden emin ve sağlıklı

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi, ağrılı bir dişi korumanın yanı sıra hastaların doğal dişlerini mümkün olduğunca uzun süre kullanabilmesine de yardımcı olan, endodontik bir tedavi yöntemidir.

Implant Tedavisi

İmplant tedavisi, eksik dişlerin yerine yeniden fonksiyonel ve estetik olarak uyumlu dişler sağlamak amacıyla yapılan bir diş hekimliği işlemidir.

Pedodonti

Pedodonti, çocuk diş hekimliği olarak da bilinir. 0 - 18 yaş arası çocukların ağı ve diş sağlığına odaklanan diş hekimliği daldıır.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, diş hekimliği alanında özellikle ağız içi, dişler, çene ve yüz bölgesindeki hastalıkların teşhis ve tedavisine odaklanan bir uzmanlık dalıdır.

Ücretsiz Muayene Olun, Size Uygun Tedaviyle Tanışın.